Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Osiedle Parkowe powstaje przy ulicy Kozielskiej w Gliwicach. - Nasza inwestycja znajduje się w otoczeniu zieleni, kilka minut spacerem od parku Starokozielskiego czy parku Szwajcaria, a jednocześnie do ścisłego centrum można dotrzeć pieszo w 15 minut – opowiada Iwona Kmiecik, doradca klienta w gliwickim Biurze Sprzedaży Grupy Murapol.

Inwestycja Murapolu składa się obecnie z trzech 7-piętrowych budynków. Zaplanowano w nich ponad 285 mieszkań o powierzchni od 26 do 58 m kw.

- Za sprawą zróżnicowanych metraży - od kompaktowych kawalerek aż do komfortowych apartamentów z tarasami czy ogródkami - swoje miejsce na ziemi znajdują tutaj osoby młode, będące na początku swojej dorosłości, a także rodziny z dziećmi - dodaje Iwona Kmiecik z Grupy Murapol. Jak podkreśla, klienci mają też możliwość łączenia lokali, wprowadzania zmian aranżacyjnych, dzięki czemu można znaleźć takie mieszkanie, które najlepiej spełnia indywidualne oczekiwania.

Murapol Osiedle Parkowe z wieloma rozwiązaniami smart home

Przedstawiciele Murapolu podkreślają też, że Osiedle Parkowe wyróżnia też coś, co do niedawna zarezerwowane było tylko dla najbardziej luksusowych apartamentów - zastosowanie nowoczesnych innowacji technologicznych. Wskazują uwagę na to, że komfort życia mieszkańców podniesie tu m.in. opcja smart home, umożliwiająca, m.in. sterowanie za pomocą smartfona oświetleniem, ogrzewaniem czy elektrycznością.

- Dodatkowo mieszkania wyposażone są w standardzie w pakiet antysmogowy. Nowoczesna technologia filtrów z nanowłókien chroni mieszkańców przed smogiem i nie tylko. Wbudowane w nawiewniki okien filtry gwarantują dodatkowo ochronę przed kurzem, roztoczami i owadami, zapewniając jednocześnie ciągły dopływ czystego powietrza - podkreślają.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.