Badania diagnostyczne (mammografia, USG piersi, jamy brzusznej i miednicy) będą wykonywane w godz. od 10 do 14 w Zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej. Wyniki badań wraz z opisami będą wydawane na miejscu. Panie, które chcą mieć mammografię (w wieku 50-69 lat niebadane w ciągu ostatnich 2 lat), proszone są o zabranie ze sobą dowodu osobistego.

Konsultacje i wykłady

W Centrum Rehabilitacji od godz. 10 do 14 będą się odbywać konsultacje ze specjalistami: onkologami, psychoonkologiem, neurologopedą, fizjoterapeutą i dietetykiem. W tym samym miejscu będą odbywać się wykłady: „Profilaktyka raka piersi”, „Przygotowanie pacjentów do zabiegów onkologicznych”, „Pielęgnacja ran pooperacyjnych po zabiegach onkologicznych”, „Rehabilitacja po mastektomii”, „Dieta w chorobie nowotworowej”, „Spotkanie z jogą – spotkanie z samym sobą”, „Rola stresu w chorobie nowotworowej i wpływ jogi na radzenie sobie z nim”, „Akceptacja zmian i ograniczeń w ciele”.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.