Policja w Gliwicach prowadzi dochodzenie w sprawie mężczyzny, który groził pozbawieniem życia kierowcy ciągnika. Do zdarzenia doszło 5 września zeszłego roku. Sprawca miał też wyciągnąć nóż i pociąć plandekę naczepy pojazdu.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Policjant prowadzący postępowanie zabezpieczył zapis nagrania, na którym zarejestrowano podejrzanego mężczyznę. Jego tożsamości nie udało się jednak dotąd ustalić. Samochód, którym jechał sprawca, pochodził z wypożyczalni, ale został przekazany osobie, która już nie żyje. Policjanci nie zdołali więc ustalić, komu użyczono następnie samochodu.

Policja apeluje do internautów, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, o przekazywanie informacji śledczym. Można je przesyłać z zastrzeżeniem anonimowości, dzwoniąc pod całodobowy numer dyżurnego V Komisariatu Policji w Gliwicach, tel. 32 239 03 71, a także pisząc na adres kp5@gliwice.ka.policja.gov.pl.

Gwarantowana jest pełna anonimowość. Osoby informujące nie będą wzywane, przesłuchiwane czy dopytywane.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Aleksandra Sobczak poleca
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Januszek z fabi :) eksterminacja dla takiego czegoś skoro jest niebezpieczny dla otoczenia
  @arku1
  ...CWANIAK już zatrzymany przez gliwicką policję .Daleko nie szukali , bo w Zabrzu .
  już oceniałe(a)ś
  0
  0