Erith, czyli Martyna Biłogan, w piątek 15 kwietnia zagra w Śląskim Jazz Clubie w Gliwicach. Będzie to koncert szczególny, ponieważ artystka uczci nim swoje 22 urodziny. Jak zapowiadają organizatorzy, goście mogą spodziewać się kilku niespodzianek. Impreza rozpocznie się o 21 i potrwa aż do rana.

Gliwiczanka zaliczana jest do grona największych młodych talentów muzycznej sceny alternatywnej. Niedawno wyróżniona została przez magazyn SO!MUSIC w kategorii "Nadzieja 2016 roku". W ostatnich miesiącach zagrała m.in. na Europejskich Targach Muzycznych CJG, Ars Cameralis i Festiwalu Filmów Niezależnych Kiloff.

Nadchodzące miesiące będą równie intensywne. Artystka pojawi się m.in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Czeskim Cieszynie. Wystąpi gościnnie przed Rebeką i Julią Marcell, zagra też na dwóch prestiżowych festiwalach: Alter Fest (21 kwietnia) i Spring Break (23 kwietnia).

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.